חדשות ואירועים

טקס הסיום החגיגי של תוכניות מנדל לשנת תש"ף-תשפ"א

באירוע משותף לכל תוכניות קרן מנדל-ישראל שנערך בתאטרון ירושלים בנוכחות נשיא המדינה מר יצחק הרצוג חגגו בוגרי התוכניות את סיום לימודיהם

נשיא המדינה יצחק הרצוג

​בנוכחות נשיא הקרן פרופ' יהודה ריינהרץ, סגן יו"ר קרן מנדל סטיבהופמן (שהשתתף מרחוק, מנכ"ל קרן מנדל-ישראל משה ויגדור, ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' וקצין החינוך והנוער הראשי בצה"ל תא"ל אופיר ליוויוס חגגו כל בוגרי תוכניות מנדל לשנת תש"ף-תשפ"א את סיום לימודיהם, באירוע משותף שכבר הפך למסורת. את האירוע כיבד בנוכחותו נשיא המדינה יצחק הרצוג.

"אתם בעצם הופכים להיות עמודי התווך של הציבוריות הישראלית, בכל המעגלים המשפיעים על החיים של כולנו", אמר הנשיא הרצוג, "אני מרגיש, כנשיא מדינת ישראל, הרבה הרבה יותר טוב כשאני יודע שאתם אלה שמגיעים למעגל ההשפעה".

"היום אתם מסיימים באופן רשמי את מסלול לימודיכם הרשמי והאינטנסיבי במנדל, אבל הקשר שלכם עם מנדל לא מגיע לסיומו. אנחנו נהיה לצדכם בשעה שאתם יוצאים להגשים את חזונכם לחולל שינוי", אמר יו"ר קרן מנדל סטיב הופמן, שהשתתף בטקס מביתו בקליבלנד.

טקס סיום 2021|Grad2021

"אנו מבקשים מכם רק דבר אחד: לכו להנהיג! צאו להשפיע! עשו מעשה!" אמר נשיא קרן ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל, פרופסור יהודה ריינהרץ, "בידיכם הכלים וביכולתכם כעת לשנות את החברה הישראלית ואת מדינת ישראל ולהופכם למקום טוב ומיטיב עם כל יושביו".

בטקס בתיאטרון ירושלים חגגו את סיום לימודיהם במתכונת המשותפת כל עמיתי תוכניות מנדל ברחבי הארץ: בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, מכון מנדל למנהיגות על תוכניותיו השונות – תוכנית מנדל לפיתוח מנהיגות בקהילה החרדית, תוכנית מנדל למנהיגות נוער, תוכנית מנדל למנהיגות בתרבות יהודית, תוכנית מנדל למנהיגות חינוכית בצה"ל, תוכנית מנדל למנהיגות אקדמית – וכן תוכניות מרכז מנדל למנהיגות בנגב ומרכז מנדל למנהיגות בצפון. הנוכחים בטקס נהנו מיצירות שניגנה תזמורת אלמוגרבייה, בניצוחו של אוריין שוקרון, בוגר תוכנית מנדל למנהיגות בתרבות יהודית.